היזמים

סלע בינוי, מקבוצת אמנון מסילות בע״מ, נוסדה בשנת 2002 ומשמשת כזרוע הנדל”ן של הקבוצה. החברה עוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים בארץ ובחו״ל, ומתמחה בזיהוי אתרי בנייה פוטנציאליים, יישום שיטות בנייה מתקדמות ושמירה על ערכי איכות ומצוינות.
כחלק מקבוצת אמנון מסילות, נהנית סלע בינוי מגב כלכלי איתן, וכפועל יוצא, נהנים מכך גם לקוחותיה. במרוצת השנים צברה החברה הון עצמי ומוניטין רב, המאפשרים לה ליזום ולבנות פרויקטים עתירי מימון, בהיקפים של מיליארדי שקלים. נכון לשנת 2020 , יזמה החברה ובנתה אלפי יחידות דיור ולמעלה מ 100- אלף מטר של שטחי מסחר בפרויקטים בפריסה ארצית.

חברת הביצוע של סלע בינוי היא סלע אביב, העוסקת בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, נדל״ן מניב, מסחר ומשרדים. לשם כך, מעסיקה החברה צוות מיומן ומקצועי של אדריכלים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים. בנוסף, פועלת בחברה מחלקת סלע פלוס – מחלקה מיוחדת לשירות לקוחות, המעניקה מענה מהיר ומקצועי לצרכי הדיירים, מרגע רכישת הדירה ועד למסירת החזקה בה.
בשנים האחרונות החלה החברה בפעילות ענפה של בנייה למגורים במסגרת תכנית מחיר למשתכן בערים: נהריה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, חיפה, הרצליה, ראשל”צ, רמת גן וירושלים. לצד הניסיון העשיר שנצבר בשני העשורים האחרונים, מצליחה סלע בינוי לשמור על רוח יזמית, צעירה וחדשנית, המתורגמת לפרויקטים פורצי דרך, הזוכים להצלחה ולהוקרת תודה מצד הדיירים.
לאתר סלע בינוי >

Issta_Assets_heb_horizontal

חברת איסתא נכסים, שהוקמה בשנת 1997 , פעילה בתחום הנדל”ן והתיירות בישראל ובעולם, ומהווה את זרוע הנדל”ן של איסתא ליינס – חברת הנסיעות הגדולה בישראל, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לקבוצה פעילות ענפה בתחום המלונאות, והיא מחזיקה ב-12 בתי מלון (פעילים ובהקמה) בארץ ובעולם, אזורי תעשייה עתירת ידע, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים, שטחי אחסנה, מעונות סטודנטים ופרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית ומחיר למשתכן.

ההון האנושי של הקבוצה, הערכים והניסיון הרב של העומדים בראשה, כמו גם איתנותה הפיננסית, מבססים את מעמדה של חברת איסתא נכסים כחברת נדל”ן יציבה ומשמעותית בשוק הנדל”ן בישראל. בין השאר, שותפה החברה, יחד עם חברת סלע בינוי והשקעות, להקמת פרויקט הדרים בשכונת גליל ים הרצליה, פרויקט רמת אפעל החדשה ופרויקט TOO TOWERS בשכונת הנרקיסים בראשל״צ. בנוסף, מעורבת החברה בכ-15 פרויקטים שונים של תמ”א 38 בתל אביב, הרצליה, רמת גן ובת ים.

TOWERS TOO ,נרקיסים ראשון לציון. 200 יח"ד

הדרים 52, גליל ים הרצליה 260 יח"ד

רמת אפעל החדשה, 400 יח"ד

המשתלה, קטמון ירושלים 360 יח"ד

סלע צ'ק פוסט, בניין החברה

TOWERS TOO ,נרקיסים ראשון לציון. 200 יח"ד

המשתלה, קטמון ירושלים 360 יח"ד

הדרים 52, גליל ים הרצליה 260 יח"ד

רמת אפעל החדשה, 400 יח"ד

sela_plus-02

סלע פלוס היא מחלקת השירות האישי של סלע בינוי.
המחלקה מעמידה ללקוחות החברה ליווי צמוד משלב הרכישה ועד תום תקופת הבדק והאחריות.
סלע פלוס מציבה סטנדרטים חדשניים של שירות בענף הנדל״ן:

מיקוד בלקוח – לנוחיות לקוחות החברה מערכות מידע ושרות מתקדמות המאפשרות שרות ומענה יעיל עם אפשרות לפניות לאחר שעות הפעילות.
עמידה בלוחות זמנים – צוות יעיל ומסור יטפל בפנייתכם תוך זמן קצר
אחריות – שירות מקיף, ביצוע אחריות ובדק
עבודת צוות – צוות מיומן יעמוד לרשותכם בכל פניה
מחויבות אישית – דגש על מצוינות ואיכות

באמצעות מוקד תמיכה ופניות יכולים דיירי החברה לפנות בכל שאלה ולתאם ביקורים של אנשי מקצוע.
מוקד 6538* פועל בימים א׳-ה׳ בשעות 17:00-8:30 או בוואטסאפ 054-329-8721

Issta_Assets_heb_horizontal

איסתא נכסים הוקמה בשנת 1997, הינה פעילה בתחום הנדל”ן והתיירות בישראל ובעולם ומהווה את זרוע הנדל”ן של איסתא ליינס – חברת הנסיעות הגדולה בישראל הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לקבוצה פעילות ענפה בתחום המלונאות והיא מחזיקה ב-12 בתי מלון (פעילים ובהקמה) בארץ ובעולם, אזורי תעשייה עתירת ידע, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים, שטחי אחסנה, מעונות סטודנטים ופרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית ומחיר למשתכן.

ההון האנושי של הקבוצה, הערכים והניסיון הרב של העומדים בראשה, כמו גם איתנותה הפיננסית, מבססים את מעמדה של חברת איסתא נכסים כחברת נדל”ן יציבה ומשמעותית בשוק הנדל”ן בישראל. בין השאר, שותפה החברה, יחד עם חברת סלע בינוי, להקמת פרויקט הדרים בשכונת גליל ים הרצליה, פרויקט רמת אפעל החדשה, פרויקט המשתלה בשכונה קטמון בירושלים, פרויקט מגדלי הקונסוליה בשכונת ארנונה בירושלים ופרויקט TOO TOWERS בשכונת הנרקיסים בראשל”צ. בנוסף, מעורבת החברה בכ-15 פרויקטים שונים של תמ”א 38 בתל אביב, הרצליה, רמת גן ובת ים.

מלון מאריס, קפריסין

מלון כרמים, ירושלים

מלון פאבליקה, הרצליה

מלון כרמים, ירושלים

מלון מאריס, קפריסין

מלון כרמים, ירושלים

דילוג לתוכן